Apie mus

Aukščiausio lygio teisininkų komanda turinti daugiau nei 10 metų darbo antstolių kontorose patirtį.

Puikiai pažindami priverstinio skolos išieškojimo procesą “iš vidaus” galime pasiūlyti efektyviausius skolininko ar kreditoriaus interesų gynymo būdus visose antstolių kontorose ar skolų išieškojimo įmonėse.

Susisiekite

Patirtis

Ilgametė teisinė patirtis

Patikimumas

Klientų interesų užtikrinimas

Efektyvumas

9 iš 10 klientų sugrįžta pas mus

"Operatyvus probleminių skolų sprendimas, kurį galime pasiūlyti dėl ilgametės praktikos dirbant antstolių kontorose. Išmanome ne tik teorinę šios specifinės teisės srities dalį, tačiau ir praktinę, ko pasėkoje rezultatai pasiekiami per maksimaliai įmanomą trumpiausią laiką."

– – –

Martynas K.
Bendrijos narys

Atstovavimas antstolių kontorose

Parduotuvėje sužinojote apie antstolio areštuotą sąskaitą? Bankomate pamatėte, jog antstolis nurašė Jums priklausančią išmoką? Antstolis nurašė visą darbo užmokestį? Antstolis kėsinasi realizuoti Jums priklausantį kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą?

Susisiekite, padedant mums, Jums priklausančios lėšos bus grąžintos į Jūsų sąskaitą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas, o atrodo neišvengiamai gresiantis priverstinis turto pardavimas gali būti atidėtas neribotam laikui.

Susisiekite

Reikalavimo teisių supirkimas

Turite skolą Jūsų naudai, tačiau neturite laiko dažnu atveju ilgam ir varginančiam teisiniam skolos išieškojimo procesui?

Galime nupirkti Jūsų turimą reikalavimo teisę tiek iki skolos priteisimo, tiek skolą jau prisiteisus teisme, tiek skolą jau pateiktą priverstiniam ir nesėkmingam išieškojimui pas antstolį.

Susisiekite, kiekvienu atveju individualiai įvertinus skolos išieškojimo galimybes bei rizikas pasiūlysime variantą geriausiai atitinkančią Jūsų interesus.

Susisiekite

Kreditoriaus interesų atstovavimas

Esate išieškotojas, tačiau nepavyksta komunikuoti su antstoliu bei gauti informaciją apie išieškojimo eigą, numatomus procesus ir realias skolos išieškojimo galimybes?

Susisiekite, daugiau nei 20 metų darbo patirtis antstolių kontorose leidžia itin tiksliai prognozuoti numatomas išieškojimo galimybes, bei užtikrinti maksimaliai efektyvų antstolio turimų išieškojimo galimybių panaudojimą.

Susisiekite