Kreditoriniai reikalavimai

Neatgaunate pinigų?

Galime pasiūlyti nupirkti net iki 85 procentų Jūsų turimos skolos vertės.

Nenorite parduoti skolos? Mokėkite tik tada kai Tavo skola teisininkai išieškos skolą. Sėkmės mokestis tik nuo 10% skolos vertės.

Registruokite skolą

Kreditoriams turintiems skolininkų siūlome profesionalią teisinę pagalbą sprendžiant skolų išieškojimo proceso sukeliamas problemas

Reikalavimų teisių supirkimas

Reikalavimų teisių supirkimas

Refinansuojame skolas

Ikiteisminis skolos išieškojimas

Atstovaujame teisme

Vykdomųjų bylų antstolių kontorose kontrolė

Nemokamai administruojame skolas

Nemokamas skolų administravimas

Reikalavimo teisių supirkimas

Atgaukite net iki 85 procentų savo turimos skolos

Vidutiniškai skolos išieškojimas trunka 2 metus, tai ilgas procesas reikalaujantis ne tik laiko, tačiau dažnu atveju ir papildomų pinigų bei laiko sąnaudų. Tuo tarpu skolą pardavus – pinigus gaunate iškart po reikalavimo teisių perleidimo sutarties sudarymo. Individualiai įvertinus skolos riziką galime pasiūlyti net iki 85 procentų skolos pirkimo kainą.

Registruokite skolą
Atstovavimas antstolių kontorose

Daugiau nei 10 metų darbo antstolių kontorose patirtis

Dažnu atveju antstolių kontorose nepavyksta operatyviai atgauti skolų dėl antstolio pasyvaus išieškojimo veiksmų taikymo. Pasirinkdami mus, kaip tarpininkus atstovauti antstolių kontorose, būtumėte užtikrinti, jog skolos išieškojimas vyks operatyviai, skolai išieškoti bus panaudotos visos įmanomos teisinės priverstinio išieškojimo proceso priemonės. Galime tai užtikrinti, kadangi turime daugiau kaip 10 metų patirties sukauptos dirbant antstolių kontorose.

Registruokite skolą
Ikiteisminis skolos išieškojimas

Skolų administravimas už sėkmės mokestį

Galite patikėti mums administruoti ikiteisminį skolos išieškojimą, o už skolos išieškojimo paslaugas sumokėsite tik už sutartą sėkmės mokestį nuo faktiškai išieškotos skolos dalies. Visos papildomos administravimo išlaidos būtų išieškomos iš skolininko.

Registruokite skolą

Artūras J.

Padėjo išieškoti skolą, kuri pas antstolius gulėjo 6 metus, jaučiasi, kad šitos srities profesionalai. Ačiū!

Mindaugas K.

Greitas išieškojimas, malonus bendravimas – super 😉

Stefanija M.

“Ačiū už pagalbą atgaunant paskolintus pinigus. Jau buvau praradusi ir tikėjimą.” 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokias skolas išieškome?

Išieškome skolas, kurios kyla iš neapmokėtų vekselių, skolos raštelių, sutarčių ir susitarimų. Galime Jums padėti, jeigu darbdavys laiku neatsiskaito ir nesumoka darbo užmokesčio. Taip pat padėsime išieškoti skolą, jeigu Jūsų klientai nevykdo savo įsipareigojimų atsiskaityti pagal sąskaitas už suteiktas paslaugas, atliktus darbus ar prekes.

Kokius skolos įrodymus (dokumentus) reikia turėti, norint gauti skolos išieškojimo pasiūlymą?

Jums reikia turėto galiojantį skolos dokumentą, kuris pagrįstų Jūsų norimą išieškoti skolą. Tai gali būti: sutartis, PVM sąskaita faktūra, skolos raštelis, teismo nutartis ar kt. Svarbiausia, kad dokumentas būtų galiojantis. Skolą išieškome ir tuomet, jeigu turite tik susirašinėjimą, kuriame skolininkas pripažįsta, kad yra skolingas, arba turite bankinį pavedimą, pagal kurį skolininkui kyla atsakomybė atsiskaityti su Jumis.

Ką reiškia skolos pardavimas?

Jūs galite parduoti norimą išieškoti skolą mums ir Jūsų su skolininku nebesies jokie teisiniai santykiai! Patvirtinus skolos pardavimo pasiūlymą, Jums iškart bus sumokėta nurodyta pinigų suma, nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai.

Ką reiškia skolos pardavimas sutartos kainos mokėjimą atidedant?

Patvirtinus skolos pardavimo pasiūlymą sutartos kainos mokėjimą atidedant, mes už sutartą kainą vykdysime ikiteisminį ir teisminį skolos išieškojimą. Be to, Jums nereikės niekuo rūpintis – skolos išieškojimo procesą galėsite stebėti prisijungus prie Tavoskola.lt vartotojo zonos. Skolos išieškojimas vyksta be jokių išankstinių ar papildomų mokesčių, o sutarta kaina Jums bus sumokėta po visos skolos ar jos dalies išieškojimo iš skolininko.

Ar norint perduoti skolą išieškojimui, reikia mokėti registracijos mokestį?

Ne, mes netaikome jokių registracijos ar išankstinių mokesčių.

Kokie asmenys gali pasinaudoti Tavoskola.lt paslaugomis?

Visi, tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys, norintys išieškoti jiems priklausančią pinigų sumą iš skolininkų, gali kreiptis į Tavoskola.lt ir užregistruoti skolą.

Ar suvedami asmeniniai duomenys yra konfidencialūs?

Taip. Tavoskola.lt esančioje registracijos formoje prašome pateikti asmeninę informaciją (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, asmens kodą ir kt.). Šie duomenys yra reikalingi siekiant patvirtinti Jūsų asmens tapatybę vykdant skolos registravimą, sudarant sutartį, taip pat gali būti naudojami norint susisiekti su Jumis, jeigu kiltų klausimų dėl paslaugos teikimo. Mes gerbiame Jūsų privatumą bei asmeninių duomenų konfidencialumą, todėl Jūsų asmens duomenis saugome ir apdorojome laikydamiesi galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų. Tavoskola.lt svetainės patikimumą ir Jūsų duomenų saugumą taip pat užtikrina SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant šį sertifikatą, tarp mūsų serverio ir Jūsų naršyklės sukuriamas apsaugotas ryšys, kurio dėka viso seanso metu siunčiama informacija yra užšifruojama naudojant unikalų sesijos raktą. Daugiau informacijos apie tai, kaip, kokiu pagrindu, kokiu tikslu, kiek laiko ir kokie Jūsų asmens duomenys saugomi ir apdorojami, galite rasti mūsų puslapio privatumo politikoje.

Geriausia skola – apmokėta skola!

Leiskite mums padėti išspręsti problematiškų skolų išieškojimo klausimus ir atsikratykite skolų sukeliamo “galvos skausmo”.

Registruokite skolą

Skambinkite +370 628 23113

Nemokamas skolos vertinimas

Nėra jokių registracijos ir sutarties sudarymo mokesčių

Bekontaktis sutarčių pasirašymas

Sutartį galėsime pasirašyti nuotoliniu budu naudojant el. parašą

Nemokama konsultacija

Aptarkime jums rūpimus klausimus online konsultacijos metu