Atstovavimas skolinininkams

Turite skolų? Antstolis areštavo sąskaitas?

Turime daugiau kaip 10 metų darbo antstolių kontorose patirtį. Siūlome efektyviausius Jūsų interesų gynimo būdus visose antstolių kontorose ar skolų išieškojimo įmonėse.

Įrašykite savo el. pašto adresą ir mes su Jumis susisieksime.

Aleksandras J.

“Norėjau padėkoti, kad padėjot panaikinti seną areštą, nes nei advokatas nei antstolis „nežinojo“ kaip tą padaryti, sutaupiau ir laiko ir pinigų 😊”

Rita Z.

Draugė rekomendavo kreiptis į Jus. Ačiū Jums už pagalbą, panaikintus areštus ir už nuderėtas palūkanas 😊

Ramunė B.

Ačiū už pagalbą susitvarkant skolas.

 

Skolų turintiems asmenims siūlome profesionalią teisinę pagalbą sprendžiant priverstinio skolos išieškojimo proceso sukeliamas problemas

Bankų sąskaitų apribojimai

Bankų sąskaitų apribojimai

Nekilnojamojo ar kilnojamojo turto apribojimai

Nekilnojamojo ar kilnojamojo turto apribojimai

Skolininko sutuoktinio turto apribojimai

Skolininko sutuoktinio turto apribojimai

Darbo užmokesčio ir įvairių išmokų apribojimai

Darbo užmokesčio ir įvairių išmokų apribojimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?

Norint sužinoti kiek ir kam esate skolingas, galite kreiptis į Tavoskola.lt komandą.

Paslaugas kaina – 40 Eur.

Ką daryti turint įsiskolinimą kreditoriui ar skolą pas antstolius?

Turint įsiskolinimą kreditoriui ar skolą pas antstolius, galite kreiptis į Tavo skola teisininkus, kurie Jums suteiks išsamią konsultaciją.

Paslaugos kaina –  50 Eur/1 val.

Kaip patikrinti ar antstolis yra teisingai paskaičiavęs vykdymo išlaidas vykdomojoje byloje?

Norint sužinoti ar antstolis yra teisingai paskaičiavęs vykdymo išlaidas Jūsų vykdomojoje byloje, galite kreiptis į Tavo skolą teisininkus, kurie patikrins vykdymų išlaidų apskaičiavimą, jų dydžius ir kiekį.

Paslaugos kaina – 50 Eur.

Kaip apskųsti antstolio veiksmus?

Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekse yra numatyta speciali procedūra apskųsti antstolio veiksmus. Skundai dėl antstolio veiksmų turi būti paduodami per 20 dienų laikotarpį nuo tos dienos, kai skundžiantysis sužinojo arba turėjo sužinoti apie skundžiamo veiksmo atlikimą. Šį terminą galima atnaujinti, jeigu jis buvo praleistas dėl svarbių priežasčių, tačiau ne vėliau nei per 90 dienų nuo minėto veiksmo atlikimo (tai yra naikinamasis terminas).

Jeigu manote, kad antstolio veiksmai yra neteisėti Jūsų atžvilgiu, galime parengti skundą dėl antstolio veiksmų.

Paslaugos kaina – nuo 150 Eur.

Kaip parengti antstoliui prašymą?

Norint parengti antstoliui prašymą, galima tai padaryti dvejais būdais: užpildant antstolio specialą prašymo formą arba rašant laisvos formos prašymą. Galime padėti parengti antstoliui prašymą, jį suformuluoti tinkama teisine kalba.

Paslaugos kaina – 30 Eur.

Kas yra palūkanos ir ar teisingai jos buvo paskaičiuotos?

Palūkanos – tai skolintojo atlygis, mokamas už skolinimą pagal įvarių rūšių skolinius instrumentus (paskolas, obligacijas, indelius, kt).

Jeigu norite sužinoti ar Jums buvo teisingai paskaičiuotos palūkanos, prašome kreiptis į mus. Tavo skola komanda peržiūrės Jums paskaičiuotas palūkanas ir pateiks išvadas ar palūkanos buvo paskaičiuotos teisingai.

Paslaugos kaina – 50 Eur.

Kiekviena papildoma diena Jums didina skolą

Iš mūsų praktikos pusę skolos sudaro ne pati skola, o jos neapmokėti delspinigiai. Veikite šiandien! Susisiekite

Susisiekite

Skambinkite +370 628 23113

Kodėl mes?

Mes dirbome ten kur skolas “surenka”

Tavoskola.lt komanda gali pasiūlyti operatyvumą sprendžiant probleminius klausimus dėka ilgametės praktikos dirbant antstolių kontorose, kadangi išmanoma ne tik teorinė šios specifinės teisės srities dalis, tačiau ir praktinė, ko pasėkoje rezultatai pasiekiami per maksimaliai įmanomą trumpiausią laiką. Skolų turintiems asmenims siūlome profesionalią teisinę pagalbą sprendžiant priverstinio išieškojimo proceso sukeliamas problemas (t. y. sąskaitų areštai, įvairūs nekilnojamojo ar kilnojamojo turto apribojimai, bendrosios jungtinės nuosavybės apribojimai ir kt.).

Susisiekite
Kas toliau?

Operatyviai išspręsime Jūsų susidariusias skolas

Parduotuvėje sužinojote apie antstolio areštuotą sąskaitą? Bankomate pamatėte, jog antstolis nurašė Jums priklausančią išmoką? Antstolis nurašė visą darbo užmokestį? Antstolis kėsinasi realizuoti Jums priklausantį kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą? Susisiekite, padedant mums, Jums priklausančios lėšos bus grąžintos į Jūsų sąskaitą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas, o atrodo neišvengiamai gresiantis priverstinis turto pardavimas gali būti atidėtas neribotam laikui.

Susisiekite
Svarbu žinoti

Nenukentėkite papildomai dėl skolų išieškojimo proceso

Nežinojimas ir pasyvumas dažnai sąlygoja papildomus nepatogumus grąžinant skolą. Jūsų skolai patekus pas antstolį prasideda priverstinio skolos išieškojimo procesas, t. y. areštuojamos Jūsų sąskaitos bei turtas, dažnu atveju sutuoktinio taip pat, o tokių veiksmų atlikimas neišvengiamai apsunkina įprastinį gyvenimą. Visuomenėje vyrauja klaidingas įsitikinimas, jog antstolio sprendimai nepajudinami ir skolininkas iš savo pusės nieko negali padaryti siekiant paprastesnio skolos grąžinimo. Jei pastebėjote, jog Jūsų sąskaitos ir turtas areštuotas – susisiekite su profesionalia teisininkų tavoskola.lt komanda, kuri turi sukaupusi didelę darbo antstolių kontorose patirtį, todėl operatyviai gali įvertinti situaciją, atlikti antstolio veiksmų teisinį vertinimą bei pasiūlyti geriausias išeitis iš susidariusios situacijos.

Susisiekite

Nemokamas skolos vertinimas

Nėra jokių registracijos ir sutarties sudarymo mokesčių

Bekontaktis sutarčių pasirašymas

Sutartį galėsime pasirašyti nuotoliniu budu naudojant el. parašą

Nemokama konsultacija

Aptarkime jums rūpimus klausimus online konsultacijos metu