Skip to main content
Klausimai / AtsakymaiPatarimai

Kaip sužinoti, kiek esu skolingas antstoliams?

By 5 kovo, 202110 kovo, 2021No Comments
ATSTOVAVIMAS ANTSTOLIŲ KONTOROSE

Sužinoti, kiek esate skolingas antstoliams (t. y. apie antstolių išieškomas jūsų skolas), galite nuvykę į Lietuvos antstolių rūmus, raštu arba elektroniniu paštu išsiuntę pasirašytą prašymą dėl informacijos suteikimo Lietuvos antstolių rūmams arba prisijungę prie antstolių informacinės sistemos https://www.antstoliai.lt.

Šis portalas skirtas gyventojams ir verslo subjektams, jame galima pateikti antstoliui prašymą ir elektroninį vykdomąjį dokumentą vykdyti. Jame taip pat galima peržiūrėti vykdomosios bylos išieškotojo, skolininko, finansinę bylos informaciją, antstolio atliktus vykdymo proceso veiksmus, bylos dokumentus ir kt.