Prevencinis spaudas

Verslo sąskaitų ir skolų administravimas ir kontrolė

Prevencinis spaudas – tai subtilus priminimas Jūsų klientui, kad finansinių įsipareigojimų vykdymą stebi skolų valdymo įmonė. Tai tinkamiausia priemonė, skatinanti skolininką tinkamai ir laiku vykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Prevencinis spaudas informuoja, kad, neįvykdžius prievolių ar neapmokėjus sąskaitų laiku ir tinkamai, jų administravimas bus patikėtas profesionalams. Tavoskola.lt užtikrina patikimą įsiskolinimų, sutarčių ir neapmokėtų sąskaitų kontrolę.

Laiku apmokėtos sąskaitos

Tavoskola.lt prevenciniu spaudu pažymėkite visas sąskaitas, sutartis bei tarpusavio atsiskaitymo aktus, kuriuos siunčiate savo klientams, ir pamatysite, kad apyvartinės lėšos ima grįžti žymiai sparčiau. Galite naudoti ir elektroninį spaudo variantą. Svarbu išlaikyti tęstinumą ir laiku neapmokėtas, prevenciniu spaudu pažymėtas sąskaitas, nedelsiant perduoti išieškojimui.

Susisiekite

Laiku vykdomi įsipareigojimai

Mūsų prevencinis spaudas ant Jūsų dokumentų įspės partnerius ar klientus laiku ir tinkamai vykdyti įsipareigojimus. Naudodamiesi prevencinio spaudo paslauga ženkliai sumažinsite laiku neapmokamų sąskaitų skaičių.

Susisiekite

Kiekviena papildoma diena Jums didina skolą

Iš mūsų praktikos pusę skolos sudaro ne pati skola, o jos neapmokėti delspinigiai. Veikite šiandien! Susisiekite

Registruokite skolą

Skambinkite +370 628 23113