Skip to main content

Straipsniai, naujienos, patarimaiViskas kas svarbu susidūrus su isiskolinimais. Patarimai kaip taupyti ir valdyti savo finansus.

Skolos

Antstolio veiksmai: (Ne) Sąžiningas turto areštas

Dėl vienokių ar kitokių gyvenimiškų aplinkybių patekus į skolininkų sąrašus neišvengiamai teks susidurti su priverstinio išieškojimo profesijos atstovais – antstoliais. Daug kam nėra žinoma, tačiau įstatyme yra įtvirtinta antstolio teisė areštuoti skolininko turtą ir sąskaitas…
admin
27 gegužės, 2021
Skolos

Ar gali antstolis areštuoti dovanotą turtą?

Turite skolų? Antstolis areštavo sąskaitas? Patikėkite savo skolų administravimą teisininkams turintiems daugiau kaip 20 metų darbo antstolių kontorose patirtį. Pasiūlysime efektyviausius skolininko interesų gynimo būdus visose antstolių kontorose ar skolų išieškojimo įmonėse. Parašykite mums ir…
admin
18 kovo, 2021
Klausimai / AtsakymaiPatarimai

Kaip vykdomas skolos išieškojimas?

Skolų išieškojimas – tai procedūra kurios metu yra siekiama išieškoti kitiems fiziniams ar juridiniams asmenims paskolintas lėšas. Jei grąžinimas vėluoja arba asmuo savo ruožtu atsisako tai daryti, gali būti kreipiamasi dėl priverstinio skolų išieškojimo kreipiantis…
admin
10 kovo, 2021
PatarimaiTaupymas

8 paprasti pinigų taupymo būdai

Taupyti pinigus pradžioje gali pasirodyti sudėtinga. Šie nuoseklūs patarimai, kaip sutaupyti pinigų, gali padėti sukurti paprastą ir realistinę strategiją, kad galėtumėte sutaupyti visiems savo trumpalaikiams ir ilgalaikiams taupymo tikslams. Užsirašykite savo išlaidas Pirmas žingsnis pradėti…
admin
1 kovo, 2021